Arhavi Nöbetçi Eczane

HAYAT ECZANESİ

ARHAVİ
MUSAZADE MAH.FEVZİ ÇAKMAK CAD.NO:6
0466 312 41 64
Haritada görüntülemek için tıklayınız...

HAYAT ECZANESİ

ARHAVİ
MUSAZADE MAH.FEVZİ ÇAKMAK CAD.NO:6
0466 312 41 64
Haritada görüntülemek için tıklayınız...

Basın Açıklaması

Kudüs Davası Devlet-i Aliyye Ocakları'nın Namus Davasıdır !

Son Günlerde Yaşanan Katil Devlet İsrail'in Saldırıları Karşında İlk Kıblemiz Mescid-i Aksa Ciddi Terör Devletinin Saldırıları Altındadır.

Bizler Cennet Mekan Sultan Abdülhamid Han'ın Bizlere Bıraktığı Mirasının Ne Olduğu "Kanla Alınan Topraklar Ancak Kanla Verilir" Şuur ve Bilincinde Olarak Tüm Halkımızı Bu Kutlu Davanın Neferi Olmaya Davet Ediyoruz .

Kudüs Bugün İstanbul gibi, Ankara gibi, Hatay Gibi Vatan Toprağıdır.

Osmanlı Devleti üzerine Oynanan Binbir Türlü Oyun İle Kudüsden Çekilirken Görev Yerini Terk Etmeyen Iğdırlı Hasan Onbaşıların Ruhu ile Çanakkale Savaşları Sırasında Vatan Topraklarını Savunmak İçin Filistinden Çanakkale Topraklarına  Gelen Binlerce Filistinli Gibi Kudüs Müftüsü Emin El-Hüseyini Ruhu İle
Selahaddin Eyyubi , Yavuz Sultan Selim Hanların Ruhu ile Bu Aziz Vatan Toprağını Gerekirse Elimiz ile Gücümüz Yetmez ise Söz ile Korumaya Mecburuz .

Mazlum Coğrafyalarda Hâlâ Umut Olarak Beklenen Türkiye Cumhuriyeti Devleti Osmanlı İmparatorluğu'nun Bugünkü Temsilcileri Olarak Bizler Kanımızın Son Damlasına Kadar Siyonist Katiller Karşında Kardeşlerimizin Yanındayız.

Devletimizi Fiili Olarak Harekata davet ediyoruz...

Devlet-i Aliyye Ocakları
Artvin İl Başkanlığı

Artvin Devleti Aliyye ocaklarından basın açıklaması