Arhavi Nöbetçi Eczane

HAYAT ECZANESİ

ARHAVİ
MUSAZADE MAH.FEVZİ ÇAKMAK CAD.NO:6
0466 312 41 64
Haritada görüntülemek için tıklayınız...

HAYAT ECZANESİ

ARHAVİ
MUSAZADE MAH.FEVZİ ÇAKMAK CAD.NO:6
0466 312 41 64
Haritada görüntülemek için tıklayınız...

Milli Eğitim Bakanlığı “Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi” kapsamında ilimiz genelindeki rehberlik öğretmenlerine yönelik Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri tanıtım programı düzenlenen bilgilendirme toplantısının ardından yapıldı.
Artvin TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda Artvin İl Milli Eğitim Müdür V. Kenan GÜRAY başkanlığında gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol MURTEZAOĞLU, Artvin RAM Müdürü Devrim ÖZBAYRAK, okul ve kurum yöneticileri ile Rehber Öğretmenler katıldı.
Yapılan toplantının ardından oluşturulan guruplarda Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerince belirlenen temsilci yönetici ve öğretmenler merkez ve 8 ilçeden toplantıya katılan Rehber Öğretmenlerimize tanıtım sunumlarını gerçekleştirdiler. Düzenlenen tanıtım eğitimleri ile ilimizdeki tüm Rehber Öğretmenlerin yaklaşmakta olan tercih danışmanlığı sürecinde öğrenci ve velilere doğru ve etkili bilgilendirme yaparak tercih döneminin verimli geçmesini sağlamak, Meslek Liselerindeki bölümleri yerinde inceleyerek daha kapsamlı bilgiler edinmeleri amaçlanıyor.
milli1 (1) milli1 (2)milli1 (3) 
Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Okul Tanıtım Toplantısı Yapıldı