Rize Artvin Havalimanı Bilet Satışları Başladı. İşte Bilet Fiyatı
Haber
23 Nisan 2022 - Cumartesi 13:07
 
Rize Artvin Havalimanı Bilet Satışları Başladı. İşte Bilet Fiyatı
Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, Rize-Artvin Havalimanı için bilet satışlarının başladığını açıkladı.
ARHAVİ Haberi
Rize Artvin Havalimanı Bilet Satışları Başladı. İşte Bilet Fiyatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 14 Mayıs 2022’de Rize Artvin Havalimanı hizmete açılacak.

Rize Artvin Havalimanı’ndan uçuşa sayılı günler kala Türk Hava Yolları tarafından bilet satışları başlatıldı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından bilet satışlarının başladığı paylaşımında bulundu.

THY ilk etapta Rize’den İstanbul’a Sabiha Gökçen ve İstanbul Yeni Havalimanı’na birer uçuş olmak üzere günde 2 uçuş planladı.

İlk uçuş Rize’den 14 Mayıs 2022 tarihinde saat 14.30’da İstanbul Yeni Havalimanı’na olacak. Rize’den ikinci uçuş ise aynı gün saat 17.55’te Sabiha Gökçen’e olacak. İstanbul Yeni Havalimanı’na uçuş süresi 2 saat 5 dakika, Sabiha Gökçen’e ise 1 saat 45 dakika olarak açıklandı.

Rize’den İstanbul Yeni Havalimanı’na ekonomi sınıfında ilk uçuşun yetişkin ücreti 549,99 TL, Business Class bilet ücreti ise 1.749,99 TL, Sabiha Gökçen bilet ücreti ise 519,99 TL olarak açıklandı.

İstanbul yönünden Rize’ye ise ilk uçuş 14 Mayıs 2022 tarihinde saat 12.00’da İstanbul Yeni Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek. 1 saat 45 dakika uçuş süresi olarak belirlenirken bilet ücreti 549,99 TL. Aynı gün Sabiha Gökçen’den Rize’ye saat 15.30’da uçuş gerçekleştirilecek ve bilet ücreti ise 519,99 TL.

THY, İstanbul’dan Rize Artvin Havalimanı’na 14 Mayıs tarihinden itibaren her gün 2 sefer düzenleyecek. Uçuş saatlerine THY'nin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı’na ilk uçuşun biletlerine şimdiden büyük talep olması bekleniliyor.

Anadolu Jet’in de önümüzdeki günlerde Rize Artvin uçuşlarını sisteme tanıtması ve Ankara ve İstanbul’a sefer düzenlemesi bekleniliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, Artvin, Havalimanı, Bilet, Satışları, Başladı., İşte, Bilet, Fiyatı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Rize Artvin Havalimanı Bilet Satışları Başladı. İşte Bilet Fiyatı
Yorumlar
Haber Yazılımı